08 PM | 28 Apr

Sportske igre mladih

2023. godina

Državna završnica – Split 2023 – Fran Supančić, Andrii Sheyka, Beata Dmitrović i Patricija Užar.

Finale za Varaždinsku županiju, 19.05.2023. – Fran Supančić, Jakov Friščić, Beata Dmitrović i Patricija Užar.

Izlučna (polufinalna) natjecanja, 21.04.2023.

Po četvero najboljih iz 4 kategorije sa tri izlučna natjecanja u Druškovcu, Varaždinu i Varaždinskim Toplicama stječu pravo nastupa na županijskom finalu koje će se održati 19. svibnja u Varaždinskim Toplicama.

NAJAVA – svi detalji

2022. godina

Četvero najboljih sa tri izlučna natjecanja, u Druškovcu, Varaždinu i Varaždinskim Toplicama stječu pravo nastupa na županijskom finalu koje će se održati 10. lipnja u Varaždinskim Toplicama.

Državna završnica – Split 2022 – Adrian Petrus 2. mjesto, Laura Friščić 2. mjesto , Filip Smuđ 7. mjesto i Tea Martinčević 7. mjesto.

Finale za Varaždinsku županiju, 10.06.2022. – Adrian Petrus, Laura Friščić, Filip Smuđ i Tea Martinčević.

Izlučna (polufinalna) natjecanja, 13.05.2022.

2021. godina

Državna završnica – Split 2021 – Teo Drožđek, Laura Friščić, Filip Smuđ i Mia Jurša.

Prva razina natjecanja – Varaždinska županija – Teo Drožđek, Laura Friščić, Filip Smuđ, Ana Kanešić.

2020. godina

Državna završnica – Split 2020 – Pavlo Kovaček treći, Beata Dmitrović peta

Prva razina natjecanja – Varaždinska županija – Pavlo Kovaček, Adrian Petrus i Paula Friščić

2019. godina

Državna završnica – Split 2019- Adrian Petrus drugi

Prva razina natjecanja – Varaždinska županija – Petar Križanić i Adrian Petrus

2018. godina

Državna završnica – Split 2018 – Matej i Paula Friščić

Prva razina natjecanja – Varaždinska županija – Filip Križanić, Max Poljan, Paula Friščić

2017. godina

Državna završnica – Split 2017

Prva razina natjecanja – Varaždinska županija – Filip i Petar Križanić, Janja Inkret, Tina Šebrek

2016. godina

Državna završnica – Split 2016

Prva razina natjecanja – Varaždinska županija – Andrija Potrebica

11 AM | 13 Oct

Juniorska liga centar

2023. godina

REZULTATI

BILTEN 2, rujan

BILTEN 1, rok za prijavu: 18. kolovoza 2023,. predaja osnovnih sastava do 25.8.,

1. i 2, Sesvete, 16.9.2023.

3. i 4. Oroslavje, 23.9.2023.

5. i 6. Đurđevac, 7.10. 2023.

7. i 8. Ivanec, 28.10.2023. – LIVE


2022. godina

BILTEN rujan , Aneks biltena

REZULTATI

Termini igranja su:

10. rujna – Sesvete

17. rujna – Mihovljan kod Čakovca

08. listopada – Karlovac

22. listopada – Rovišće


2021. godina

Bilten br. 2 – Liga se igra u četiri kruga od 09. listopada do 6. studenog.

REZULTATI

povezani članak


2020. godina

Prva sezona u kojoj ekipa Mladosti nastupa u juniorskoj ligi.

REZULTATI

BILTEN br. 2

povezani članak

08 AM | 23 Oct

Seniorska liga

2024. – III. centar B

REZULTATI

Bilten br. 1 – veljača

2023. – III. centar B

REZULTATI

Nakon četiri godine igramo samo sa jednom ekipom. Osvojeno 4. mjesto.

Bilten br. 5 – prosinac

Bilten br. 3 – lipanj

Bilten br. 2 – ožujak

Bilten br. 1 – veljača

2022. – III. i IV. centar B

III. ligaIV. liga
REZULTATIREZULTATI
Bilten br. 5 – siječanj 23
Bilten br. 4 – rujan
Bilten br. 3 – lipanj
Bilten br. 2 – ožujak
Bilten br. 1 – veljača<–

Mladost I. – 5. mjesto u III. ligi centar B

Mladost II. – 8. mjesto u IV. ligi centar B

2021. – III. i IV. centar B

Bilten br. 4 svih liga regije centar

III. ligaIV. liga
REZULTATIREZULTATI
Bilten br. 2 – lipanj Bilten br. 2 – lipanj
Bilten br. 1 – siječanj<–

Mladost I. – 1. mjesto u III. ligi centar B (bez prolaza u kvalifikacijama za II. ligu)

Mladost II. – 3. mjesto u IV. ligi centar B

2020. – III. i IV. centar B

Dva kola odigrana su u lipnju, a natjecanja su nakon odustajanja nekoliko ekipa nastavljena 13. rujna. Zbog loše epidemiološke situacije ekipe Mladosti odustale su od igranja zadnja dva kola.

III. ligaIV. liga
REZULTATIREZULTATI
Bilten br. 4 – studeni<–
Bilten br. 3 – rujanBilten br. 3 – rujan
Bilten br. 2 – veljačaBilten br. 2 – veljača
Bilten br. 1 – siječanj<–

Prema odluci IO HŠS-a, iz liga ne ispada nitko, a pobjednici će se plasirati u više lige.

2019. – III. i IV. centar B

Prvi puta naš klub nastupa sa dvije seniorske ekipe;

Mladost 1 – u 3. ligi centar B – 2. mjesto

Mladost 2 -u 4. ligi centar B. – 5. mjesto.

STRANICA LIGA

2018. – III. centar B

Četvrto mjesto.

STRANICA LIGE

2017. – III. centar B

Peto mjesto.

STRANICA LIGE

2016. – III. centar B

Predzadnje, 9. mjesto, ali ostajemo u istom rangu natjecanja, jer ispada samo posljednja ekipa.

STRANICA LIGE