06 PM | 17 Feb

KUP Varaždinske županije za 2019. godinu

Pobjednik županijskog Kupa je ekipa ŠD Varaždin. Mladost je druga, a Novi Marof treći.

REZULTATI

Natjecanje je održano dva kruga. Prva tri kola igrana su 16. veljače u Var. Toplicama, a dva posljednja 2. ožujka u Ivancu. Na natjecanju je prvi puta nakon 80-tih godina prošlog stoljeća natupila ekipa ŠK Ivanec, i odmah zauzela odlično 4. mjesto.

RASPIS i PRAVILNIK.

NAJAVE

• LAV 3. turnir – četvrtak 07.03.2019. – RASPIS
  • PUŽ4 – Druškovec, 15. ožujak 2019.  – RASPIS
04 PM | 04 Mar

KUP Varaždinske županije, 4. ožujka 2018.

U Varaždinu je održano županijsko kup natjecanje. Pobjednik je ekipa ŠD Varaždina koja je u finalnom meču pobjedila”Mladost” iz Var. Toplica. Na trećem mjestu je ekipa ŠU “Metalac” iz D. Ladanja, a na četvrtom ekipa “Marof” iz Novog Marofa. Igralo se je eliminacijskim sistemom uz tempo od 60 minuta po igraču bez dodatka.

01 PM | 16 Mar

Osvojen županijski kup – 15.03.2015

Seniorska ekipa pobjedila je na županijskom kup natjecanju, odigravši u polufinalu neriješeno sa ekipom “Metalca” iz Ladanja 2-2, ali zahvaljujući boljem rezultatu na prve dvije ploče plasirala se u finale gdje je ostvarena pobjeda 3-1 protiv Lepoglave. Igralo se na 4 ploče uz tempo 1 sat po igraču bez dodatka. Emerik i Josip odigrali su obje partije, Marko i Luka polufinale, a Željko i Domagoj finale. Nastupile su četiri ekipe: Marof, Lepoglava, “Metalac” Ladanje i “Mladost”.

Ovime je izboreno pravo nastupa na državnom finalu kupa koje će se od 19. do 23. svibnja igrati u Šibeniku.

06 PM | 01 Mar

Kup Varaždinske županije 2014.

16. 2. 2014. odigrano je u prostorijama ŠD Varaždina ovogodišnje županijsko kup natjecanje.

Treće mjesto osvojila je ekipa Mladosti iz Varaždinskih Toplica pobijedivši ekipu Metalca iz Ladanja Donjeg.

Prvo mjesto osvojila je ekipa ŠD Varaždina II, pobijedivši u finalu ekipu ŠK Marof iz Novog Marofa.