06 AM | 06 Jun

Pojedinačni kadetski turnir Ljutomer – 3.6.2016.

Na kadetskom turniru povodom završetka školske „Ob zaključku šolskega leta“ – 3.6.2016. u hotelu Stela u Ljutomeru u Sloveniji nastupilo je 34 natjecatelja, među njima i Petar i Filip Križanić. Odigrano je 7 kola, a tempo igre bio je 10 minuta uz dodatak od 5 sekundi za svaki potez. Pobijedio je Jaka Kočar (Radenska – Pomgrad) ispred klupskog kolege Nejca Hanca. Odličan 3. bio je Filip, a vrlo dobro odigrao je i Petar koji je zauzeo 12. mjesto te uz to osvojio i treće mjesto u konkurenciji do 10 godina.

20160603_170904 20160603_195044 IMG_0435 IMG_0432 20160603_173742
REZULTATI:
2. mednarodni kadetski turnir
                         Hotel Stela Ljutomer, 3.6.2016

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                       Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Kočar Jaka               1357 1887 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6  25.0  34.0   0.0  0.77
         (2004)         1W21 1B4  =W3  1B2  =W5  1B7  1W8 
  2. Hanc Nejc            III 1301 1879 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6  22.5  32.5   0.0  0.79
         (2003)         1B17 1W13 1B10 0W1  1B8  1W5  1B4 
  3. Križanić Filip           1608 1608 CRO                          5.5  22.0  31.0   0.0  2.85
         (2003)         1B26 1W6  =B1  0W8  1B15 1W9  1B11
  4. Lenček Kranjec Dani           1639 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  23.0  31.0   0.0  2.00
         (2004)         1B12 0W1  1B27 1W10 1B6  1W11 0W2 
  5. Pečnik Maj               1299 1732 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  21.5  30.5   0.0  1.09
         (2004)         1B22 1W16 =B11 1W18 =B1  0B2  1W10
  6. Kastelic Amadej      III 1178 1768 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  20.5  28.0   0.0 -0.17
         (2007)         1W31 0B3  1W14 1B9  0W4  1B20 1W13
  7. Kološa Kušej Vita    WII 1144 1666 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  17.0  25.0   0.0  0.75
         (2005)         1B27 0W10 1B17 1W28 1B19 0W1  1B12
  8. Pintarič Maj          IV      1736 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  22.0  30.0   0.0  0.31
         (2005)         1W29 1B20 =W9  1B3  0W2  1B21 0B1 
  9. Lenček Kranjec Joži           1587 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  20.0  27.5   0.0  1.48
         (2004)         1B28 1W15 =B8  0W6  1B18 0B3  1W20
 10. Kukovec Tadej                 1596 SLO ŠD Gornja Radgona          4  21.5  28.5   0.0  0.88
         (2006)         1W33 1B7  0W2  0B4  1W23 1B18 0B5 
 11. Žižek Rene               1293 1758 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  20.0  28.5   0.0 -0.95
         (2004)         1B24 =W19 =W5  1B20 1W12 0B4  0W3 
 12. Križanić Petar                1500                                4  20.0  27.0   0.0  1.71
         (2007)         0W4  1B31 1B16 1W13 0B11 1W19 0W7 
 13. Sitar Aleks                   1642 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  19.0  27.0   1.0  0.02
         (2002)         1W30 0B2  1W22 0B12 1W24 1B14 0B6 
 14. Hovnik Husar Maša             1500 SLO ŠD Gornja Radgona          4  19.0  27.0   0.0  1.60
         (2005)         0B15 1W25 0B6  1W17 1B16 0W13 1B19
 15. Kumin Jure                    1691 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  17.5  25.0   0.0 -0.86
         (2008)         1W14 0B9  1W23 0B19 0W3  1B30 1W24
 16. Stolnik Alen                  1603 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  17.0  25.0   0.0 -0.09
         (2008)         1W23 0B5  0W12 1B22 0W14 1B25 1W21
 17. Pergar Niko                   1528 SLO                            4  17.0  23.0   0.0  0.88
         (2003)         0W2  1B34 0W7  0B14 1W29 1B23 1W22
 18. Mlinarič Belak Žan            1566 SLO ŠD Gornja Radgona        3.5  16.5  23.5   0.0  0.16
         (2007)         1W32 1B21 =W19 0B5  0W9  0W10 1B29
 19. Belec Alan                    1608 SLO ŠD Gornja Radgona          3  19.5  24.5   0.0 -0.62
         (2003)         1W34 =B11 =B18 1W15 0W7  0B12 0W14
 20. Kuzma Blaž                    1601 SLO                            3  19.0  26.0   0.0 -0.33
         (2003)         1B25 0W8  1B26 0W11 1B27 0W6  0B9 
 21. Mulec David                   1557 SLO                            3  17.0  23.0   0.0 -0.06
         (2006)         0B1  0W18 1B34 1W26 1B28 0W8  0B16
 22. Grabar Blaž                   1500                                3  17.0  23.0   0.0  0.16
         (2007)         0W5  1B33 0B13 0W16 1B26 1W28 0B17
 23. Rajh Tai                      1500                                3  17.0  21.0   0.0  0.06
         (2009)         0B16 1W24 0B15 1W34 0B10 0W17 1B27
 24. Bogdan Miha                   1500                                3  16.0  22.0   0.0  0.26
         (2003)         0W11 0B23 1W25 1B30 0B13 1W27 0B15
 25. Smodiš Aljaž                  1500 SLO                            3  14.0  18.0   0.0 -0.22
         (2005)         0W20 0B14 0B24 1W32 1B34 0W16 1W30
 26. Podlogar Luka                 1500                                3  13.0  19.5   0.0 -0.13
         (2008)         0W3  1B29 0W20 0B21 0W22 1W33 1B28
 27. Hovnik Husar Miša             1500 SLO ŠD Gornja Radgona          2  16.0  23.0   0.0 -0.95
         (2009)         0W7  1B32 0W4  1B29 0W20 0B24 0W23
 28. Topolnik Gregor               1500                                2  15.5  22.5   0.0 -1.08
         (2008)         0W9  1B30 1W31 0B7  0W21 0B22 0W26
 29. Cvetko Timotej                1500                                2  14.5  20.0   0.0 -1.07
         (2009)         0B8  0W26 1B33 0W27 0B17 1B31 0W18
 30. Ivezič Ivana                  1500                                2  14.0  19.0   0.0 -1.06
         (2007)         0B13 0W28 1B32 0W24 1B33 0W15 0B25
 31. Anderlič Jakob                1500                                2  11.0  16.0   0.0 -1.17
         (2009)         0B6  0W12 0B28 0W33 1B32 0W29 1B34
 32. Wolf Valentin                 1500                                2  10.0  13.5   0.0 -1.41
         (2007)         0B18 0W27 0W30 0B25 0W31 1W34 1B33
 33. Stolnik Zala                  1500                                1  12.0  18.0   0.0 -2.37
         (2007)         0B10 0W22 0W29 1B31 0W30 0B26 0W32
 34. Kumin Eva                     1500 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      0  14.0  20.0   0.0 -3.23
         (2010)         0B19 0W17 0W21 0B23 0W25 0B32 0W31

Arbiter: Gjuran Denis
WinSvicar verzija 3.00.02 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Hotel Stela Ljutomer, Slovenija, 3.6.2016, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek Datoteka: C:/turnir/kad1606ljutomer/kad1606ljutomer