03 PM | 08 Dec

Memorijal Mašan Sredanović, Čakovec – 8.12.2018.

Pobjednik Saša Vidović. Od naših nastupili Goran Šegović (2. mjesto) i Željko Matkun (9. mjesto).

REZULTATI


NAJAVE

9. prosinac, nedjelja – V. memorijalni turnir Mišel Bertusi – Gospodar prosinca – RASPIS

13. prosinac, četvrtak – 8/8 brzopotezni turnir LAV – RASPIS

15. i 22. prosinac 2018., subota poslijepodne – Ekipni kadetski i seniorski rejting turniri – RASPIS KADETI        RASPIS SENIORI

16. prosinac, nedjelja – Mala Subotica, općinski turniri, seniorski i kadetski – RASPIS

26. prosinac, srijeda – Božićni turnir Varaždinske Toplice; 9 kola, tempo 10 min, Fide Blitz, škola – RASPIS

3. – 6. siječanj, 2019; četvrtak-nedjelja –VII. Memorijalni turnir „Damir Mavrin – RASPIS

18.-20. siječanj, 2019., petak-nedjelja – V. otvoreno prvenstvo grada Čakovca – RASPIS

kraj siječnja, 2019., petak 17:00h – 3. PUŽ, Ivanec

 

 

 

08 AM | 29 Nov

2. PUŽ školske godine 2018/19, Črešnjevo, petak 30. 11.2018.

Na 2. natjecanju ove školske godine, u Črešnjevu, sudjelovalo je ukupno 148  učenika i učenica, čime je oboren rekord sudionika na jednom PUŽ-u!

Pobjednici 2. PUŽa su Adrian Petrus kod nižih, Petar Križanić kod viših razreda, te Hrvoje Hostnjak u konkurenciji srednjih škola, a najbolje djevojčice su Paula Friščić, te Barbara Kelava.  

Ostali osvajači medalja su još: Max Poljan (2. mjesto) i Martin Herceg  (3. mjesto) kod nižih, Matej Friščić (2. mjesto) i Fran Supančić (3. mjesto) kod viših razreda, te Filip Križanić i Matija Njegač (srednje škole).

Medalje su primile i djevojčice: Maša Martinec i Vanesa Prekrit (niži razredi), te Janja Inkret i Jelena Inkret (viši razredi).

 

REZULTATI NIŽI RAZREDI

REZULTATI VIŠI RAZREDI

REZULTATI SREDNJE ŠKOLE

UKUPNI POREDCI nakon 2. PUŽ-a:      NIŽI       VIŠI      SREDNJE


PRIJENOS UŽIVO – NIŽI RAZREDI – 5 PLOČA–    – pgn

PRIJENOS UŽIVO – VIŠI RAZREDI – 6 PLOČA      pgn

 

SLIKE FACEBOOK

RASPIS

PRAVILNIK

STRANICA natjecanja PUŽ-a


NAJAVA KADETSKIH TURNIRA:

15. i 22. prosinac 2018., subote poslijepodene – ekipni kadetski i seniorski rejting turnir – RASPIS KADETI        RASPIS SENIORI

16. prosinac 2018., nedjelja – Mala Subotica, općinski turniri, seniorski i kadetski – RASPIS

18.-20. siječanj, 2019. – V. otvoreno prvenstvo grada Čakovca – RASPIS

kraj siječnja, 2019. – 3. PUŽ, IVANEC

 

 

 

07 PM | 25 Nov

Kadetski turnir Sesvete, 24.-25.11.2018.

Na odličnom kadetskom turniru igralo se je u 4 kategorije, a od naših su igrali Luka Lončarić (U11), Petar Kanešić (U11) i Vedran Ljubić (U9).

Raduje odličan rezultat: pobjeda Maxa Poljana i drugo mjesto Adriana Petrusa na turniru U09, igrača iz naše županije! Čestitke!

REZULTATI

SLIKE FB

 


Najava:

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije;

8.prosinac, subota -Čakovec KTC – cuger, Memorijal Mašan Sredanović – RASPIS

9. prosinac, nedjelja – V. memorijalni turnir Mišel Bertusi – Gospodar prosinca – RASPIS

13. prosinac, četvrtak – 8/8 brzopotezni turnir LAV – RASPIS

16. prosinac, nedjelja – Mala Subotica, općinski turniri, seniorski i kadetski – RASPIS

26. prosinac, – Božićni turnir, Varaždinske Toplice;

18.-20. siječanj, 2019. – V. otvoreno prvenstvo grada Čakovca – RASPIS

 

 

 

10 AM | 25 Nov

IV. memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav) 25. studeni, nedjelja, Varaždin – LIVE

Pobjednik Goran Šegović. Nastupilo je 50 igrača.

REZULTATI

LIVE PRIJENOS

PGN

Ukupni poredak serijala “Lav” nakon 7 turnira

FOTOGRAFIJE

 


30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije;

8.prosinac, subota -Čakovec KTC – cuger, Memorijal Mašan Sredanović – RASPIS

9. prosinac, nedjelja – V. memorijalni turnir Mišel Bertusi – Gospodar prosinca – RASPIS

16. prosinac, nedjelja – Mala Subotica, općinski turniri, seniorski i kadetski – RASPIS

26. prosinac, – Božićni turnir, Varaždinske Toplice;

18.-20. siječanj, 2019. – V. otvoreno prvenstvo grada Čakovca – RASPIS

 

08 AM | 19 Nov

“II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Starigrad, 17.-18. studeni 2018.

Pobjednici turnira su Tereza Dejanović (U16) i Emanuel Bunić (U12).

Od naših su nastupili Hrvoje Hostnjak, Petar Križanić, Petar Kanešić, Mislav Matkun, Luka Lončarić, Vedran Ljubić i Matej Hokman.

REZULTATI U12

REZULTATI U16

RASPIS

slike Facebook

 


Najava:

24.-25. studeni – Kadetski šahovski turnir Sesvete – RASPIS;

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav) – live prijenos na 11 ploča, sve snimljene partije biti će dostupne u pgn fomratu;

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije;

8.prosinac, subota -Čakovec KTC – cuger, Memorijal Mašan Sredanović – RASPIS

9. prosinac, nedjelja – V. memorijalni turnir Mišel Bertusi – Gospodar prosinca – RASPIS

26. prosinac, – Božićni turnir, Varaždinske Toplice;

18.-20. siječanj, 2019. – V. otvoreno prvenstvo grada Čakovca – RASPIS

 

 

05 PM | 10 Nov

6. memorijalni turnir Martin Carek – Đurđevac, 10. studeni 2018.

Pobjednik Matko Ognjen, ispred Loena Livaića i Mihaela Jakrlina.

Od nagrađenih igrača iz našeg kluba Goran Šegović šesti, Domagoj Hostnjak srebrna medalja u konkurenciji juniora.

  

REZULTATI

slike Facebook


Najava:

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, RASPIS;

17. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS;

24.-25. studeni – Kadetski šahovski turnir Sesvete – RASPIS;

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav) – live prijenos na 11 ploča, sve snimljene partije biti će dostupne u pgn fomratu;

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije;

9. prosinac, nedjelja – V. memorijalni turnir Mišel Bertusi – Gospodar prosinca – RASPIS

26. prosinac, – Božićni turnir, Varaždinske Toplice;

18.-20. siječanj, 2019. – V. otvoreno prvenstvo grada Čakovca – RASPIS

 

 

07 AM | 09 Nov

Blitz turnir “Lav”, 6/8, 08. studeni 2018.

Pobjednik je Tihomir Car.

Igralo se je 12 kola tempo 5 min+3 sek Bronstein sistem.

REZULTATI

UKUPNI POREDAK

Sedmi “Lav” biti će Memorijalni turnir Želimira Rodeka; igrati će se 25. studenog, nedjelja – 10 sati, restoran Lav, Varaždin, 9 kola, tempo 7+3 (Fischer) – uz live prijenos prvih 11 ploča.

 


Najava:

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek – Đurđevac

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, RASPIS

17. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav) – live prijenos na 11 ploča, sve snimljene partije biti će dostupne u pgn fomratu;

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije

 

 

06 AM | 15 Oct

Gospodar listopada u Vurnovcu, 14.10.2018

Pobjednik Bogdan Božinović.

Nastupila su trojica iz našeg kluba: Goran Šegović, Domagoj Hostnjak i Željko Matkun.

Domagoj je osvojio zlatnu medalju za najboljeg juniora na turniru!

REZULTATI

SLIKE FACEBOOK


NAJAVA

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

 

07 AM | 02 Oct

Memorijalni turnir Franjo Kvakan i Franjo Kanižaj, 30.09.2018

Jurica Srbiš prvi, a Goran Šegović član našeg kluba drugi u Svetoj Mariji – REZULTATI

Time Goran nastavlja sa odličnim nastupima na turnirima, nakon pobjede na 4, Lavu, u Varaždinu i drugog mjesta na Memorijalu Miljenka Medića u Krapini.

 


NAJAVA

14. listopad/nedjelja – Gospodar listopada, Vurnovec – RASPIS

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS