05 PM | 10 Nov

6. memorijalni turnir Martin Carek – Đurđevac, 10. studeni 2018.

Pobjednik Matko Ognjen, ispred Loena Livaića i Mihaela Jakrlina.

Od nagrađenih igrača iz našeg kluba Goran Šegović šesti, Domagoj Hostnjak srebrna medalja u konkurenciji juniora.

  

REZULTATI

slike Facebook


Najava:

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, RASPIS;

17. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS;

24.-25. studeni – Kadetski šahovski turnir Sesvete – RASPIS;

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav) – live prijenos na 11 ploča, sve snimljene partije biti će dostupne u pgn fomratu;

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije;

9. prosinac, nedjelja – V. memorijalni turnir Mišel Bertusi – Gospodar prosinca – RASPIS

26. prosinac, – Božićni turnir, Varaždinske Toplice;

18.-20. siječanj, 2019. – V. otvoreno prvenstvo grada Čakovca – RASPIS

 

 

10 AM | 06 Nov

Najave turnira u 11. mjesecu

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek – Đurđevac

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, RASPIS

18. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav)  

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije

07 AM | 19 Oct

Blitz turnir “Lav”, 5/8, 18. listopad 2018.

Pobjednik je Šegović Goran (u posljednja 4 ‘Lava’ 4 puta pobjednik, od ukupno mogućih 51 bodova skupio 50 bodova!)

Igralo se je 12 kola tempo 5 min+3 sek Bronstein sistem.

REZULTATI

UKUPNI POREDAK NAKON 5 TURNIRA

Šesti “Lav” igrati će se 8. studenog; 18 sati, restoran Lav, Varaždin, 12 kola, tempo 5+3 (Bronstein)

 


Najava:

Svi mečevi posljednjeg kruga 3. i 4. liga regije centar igrati će se 28. listopada u Varaždinskim Toplicama u kongresnoj dvorani hotela Minerva sa početkom u 10:00 sati!

 

 

07 AM | 02 Oct

Memorijalni turnir Franjo Kvakan i Franjo Kanižaj, 30.09.2018

Jurica Srbiš prvi, a Goran Šegović član našeg kluba drugi u Svetoj Mariji – REZULTATI

Time Goran nastavlja sa odličnim nastupima na turnirima, nakon pobjede na 4, Lavu, u Varaždinu i drugog mjesta na Memorijalu Miljenka Medića u Krapini.

 


NAJAVA

14. listopad/nedjelja – Gospodar listopada, Vurnovec – RASPIS

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

 

06 AM | 14 Jun

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske, Trogir, 16. – 21. lipnja 2018.

Od igrača iz ŠŠK Mladost na prvenstvu sudjeluju Petar Križanić (U11) i Filip Križanić (U15), a iz Varaždinske županije još Petrus Adrian (U9), Max Poljan (U9), Fran Supančić (U11) i Filip Smuđ (U7)!

REZULTATI

RASPORED NATJECANJA

U sudačkom timu prvenstva je i naš Predrag Križanić koji je zadužen za prijenos partija uživo.

PRIJENOS PARTIJA

PRAVILNIK


NAJAVA TURNIRA:

Open Ivanec 2018 – Ivanec 23.06.2018

Mala Subotica – 30.06.2018 – subota

Gornji Mihaljevec – 01.07.2018. – nedjelja

Čakovec – 35 godina ŠK Sloboda Mihovljan – Gospodar srpnja – 08.07.2018 – nedjelja