09 AM | 15 Oct

Seniorske lige centar B – 6., 13. i 20. listopad 2019.

20. listopada obje ekipe su ostvarile uvjerljive pobjede: Mladost II 6:0 protiv Ivanca i Mladost I 4,5:1,5 u gostima kod Strahoninca. Mladost I time je jedno kolo prije kraja e zapečatila drugo mjesto u III.B ligi i time ponovila svoj najbolji plasman u ekipnim seniorskim ligama HŠS-a (iz 2011. godine).

6. listopada odigrano je 6. kolo IV. lige – Mladost II je pobjedila Gornji Mihaljevec II, dok je Mladost I pauzirala u III. ligi.

13. listopada Mladost I. je dobila Čakovec, a Mladost II izgubila od Novog Marofa.

REZULTATI

LIVE

POSLJEDNJE KOLO 3. i 4. lige prema tradiciji igrati će se na istom mjestu, u nedjelju 27.10. s početkom u 10.00 sati u Gornjoj Dubravi u restoranu “K Jeleni”.




NAJAVE – glavni meni – KALENDAR

07 AM | 05 Oct

“Veliki PUŽ” – 1. turnir, 03.10.2019.

Pojedinačno prvenstvo učenika srednjih škola Varaždinske županije igra se u istom formatu kao i prvenstvo za učenike osnovnih škola (PUŽ); 5 turnira u školskoj godini.

Pobjednik prvog turnira je Matija Njegač.

REZULTATI

UKUPNI POREDAK NAKON 1. TURNIRA

Turnir je odigran u Elektrostrojarskoj školi u Varaždinu. Ove, druge sezone “Velikog puža”, natjecanje je odvojeno od prvenstva osnovnih škola (ne igra se na istom mjestu i u isto vrijeme – petkom poslijepodne), što je u startu dalo rezultate u vidu većeg odaziva učenika!

Turnir srednjih škola ispred Šahovskog saveza Varaždinke županije uspješno organizira i vodi Miroslav Smuđ.

PRAVILNIK NATJECANJA

07 AM | 20 Sep

Najave turnira i liga

24. rujna / utorak – Međimurska hiža u rujnu – Čakovec – RASPISREZULTATI

27. rujna / petak- PUŽ 1 – Sračinec – RASPIS

28. rujna / subota – Memorijalni turnir „Franjo Kvakan i Franjo Kanižaj“ – Sveta Marija – RASPIS

29. rujna / nedjelja – 6. kolo III. lige centar B – REZULTATI

3. listopad / četvrtak – VELIKI PUŽ 1 – Elektrostrojarska škola Varaždin – RASPIS

5. listopad / subota – Maribor – RASPIS

6. listopad / nedjelja – 6. kolo IV. lige centar B – REZULTATI

12 PM | 18 Aug

Ptuj open 2019, 14.-.18. kolovoz

Goran Šegović pobjednik u konkurenciji 47 sudionika.

Od igrača sa sjevera Hrvatske još su igrali Matija i Marin Zadravec, Darko Šardi i Danijel Gundić

REZULTATI

RASPIS

NAJAVE

25. kolovoz – Lav 8 – “Špancir turnir” – RASPIS

27. kolovoz – Čakovec – Međimurka hiža, 2. turnir – RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS

7.-8. + 14.15. rujna – Novovirski šahovski festival (Open + ekipni, Šahovski vuliman, Gospodar rujna, simultanka Marin Bosiočić) – RASPIS

04 PM | 17 Aug

8. Memorijal M. Vučkovića – Gospodar kolovoza, Rovišće, 17.8.2019.

REZULTATI

9 KOLA, tempo 7 min + 3 sekunde

LIVE PRIJENOS

pgn snimljenih partija



NAJAVE

25. kolovoz – Lav 8 – “Špancir turnir” – RASPIS

27. kolovoz – Čakovec – Međimurka hiža, 2. turnir – RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS

7.-8. + 14.15. rujna – Novovirski šahovski festival (Open + ekipni, Šahovski vuliman, Gospodar rujna, simultanka Marin Bosiočić) – RASPIS