08 PM | 24 Sep

Međimurska hiža u rujnu, 24.09.2019.

Pobjednik trećeg turnira ciklusa je Mladen Trbojević . Dobitnici pehara su i Goran Šegović , drugi i Noemi Špiranec, teća.

Po dobnim skupinama medalje su osvojili Jakov Friščić (U07), Fran Sarač (U09), Max Poljan (U11), Petar Križanić (U13) i Hrvoje Hostnjak (U15).

REZULTATI

UKUPNI POREDAK NAKON 3 TURNIRA



NAJAVE

27. rujna – PUŽ 1 – Sračinec – RASPIS

28. rujna – Memorijalni turnir „Franjo Kvakan i Franjo Kanižaj“ – Sveta Marija – RASPIS

29. rujna – 6. kolo III. lige centar B – REZULTATI

3. listopad – VELIKI PUŽ 1 – Elektrostrojarska škola Varaždin – RASPIS

5. listopad / subota – Maribor – RASPIS

6. listopad – 6. kolo IV. lige centar B – REZULTATI

08 PM | 27 Aug

Međimurska hiža u kolovozu, 27.08.2019.

Pobjednik je Goran Šegović. Dobitnici pehara su još Mladen Trbojević, drugi i Bruno Makovec, teći.

Po dobnim skupinama medalje su osvojili Jakov Friščić (U07), Fran Sarač (U09), Ivor Colev (U11), Perko Bartol (U12) i Matej Friščić (U15)

REZULTATI

UKUPNI POREDAK NAKON 2 TURNIRA

Najmlađi sudionik turnira bio je Jakov Friščić, 2014. godište!



NAJAVE

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS

7.-8. + 14.15. rujna – Novovirski šahovski festival (Open + ekipni, Šahovski vuliman, Gospodar rujna, simultanka Marin Bosiočić) – RASPIS

24. rujna – Međimurska hiža u rujnu – Čakovec

27. rujna – PUŽ 1 – Sračinec

11 AM | 26 Jul

Međimurska hiža u srpnju – 30.07.2019.

Započeo je mjesečni serijal brzopoteznih turnira u Čakovcu koji će trajati do prosinca.

Pobjednik prvog turnira je Galoić Boris iz ŠK “Gaj”, Mače.

REZULTATI

UKUPNI PLASMAN

Fotografije Facebook

RASPIS

PRAVILNIK

Organizatori su šahovski klubovi Stridon Štrigova i Čakovec.



NAJAVE

17. kolovoz – Rovišće, 8. memorijal Milenka Vučkovića – Gospodar kolovoza, RASPIS

27. kolovoz – Čakovec – Međimurka hiža, 2. turnir – RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS