09 AM | 23 Oct

Zadnji krug seniorskih liga regije centar B, Var. Toplice, 28.10.2018

Svi mečevi posljednjeg kruga 3. i 4. liga regije centar odigrani su u Varaždinskim Toplicama u kongresnoj dvorani hotela Minerva.

Pobjednci liga su: ŠK Stridon II, Štrigova – 3. liga i ŠK Čakovec – 4. liga

REZULTATI 3. lige

REZULTATI 4. lige

  

 LIVE PRIJENOS na 9 ploča. Prenošene su sve partije meča ŠŠk Mladost, Var. Toplice – ŠK Goran, Lopatinec, i prve tri ploče meča ŠK Pretetinec, Pretetinec – ŠK Stridon II, Štrigova. (Kratke upute za gledanje partija preko sučelja na internetu -> ovdje) pgn


NAJAVE:

8. studeni, četvrtak – LAV 6 – brzopotezni serijal

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek 17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad,

17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS 18. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS

23. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav)  

06 AM | 22 Oct

Seniorska 3.b liga centar – 8. kolo, Novi Marof 21.10.2018.

Marof –  Mladost, Var. Toplice –  4:2

REZULTATI

 


NAJAVA

28. studeni nedjelja – svi mečevi posljednjeg kruga 3. i 4. liga regije centar igrati će se u Varaždinskim Toplicama u kongresnoj dvorani hotela Minerva sa početkom u 10:00 sati uz LIVE PRIJENOS na 9 ploča.

8. studeni, četvrtak – LAV 6 – brzopotezni serijal

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav)

 

01 PM | 05 Oct

Seniorska 3.b liga centar – 7. kolo, nedjelja 07.10.2018, PRIJENOS

 Mladost, Var. Toplice – Miklavec  5,5 – 0,5

PRIJENOS UŽIVO

pgn

Kratke upute za gledanje partija preko sučelja na internetu -> ovdje

REZULTATI


NAJAVA

14. listopad/nedjelja – Gospodar listopada, Vurnovec – RASPIS

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

 

 

09 PM | 05 Nov

9. kolo seniorske lige, Vugrišinec – 04.11.2017

Pobjeda u posljednjem kolu protiv ekipe “Stridon II” osigurala nam je 5. mjesto u ukupnom poretku seniorske lige.

REZULTATI 9. KOLA

POREDAK               

STRANICA LIGE

 

Pobjednik III lige je ekipa Strahoninca, ispred Varaždina i Gornjeg Mihaljevca.

 

 

 

Na istom mjestu odigrano je i posljednje kolo IV. lige, gdje je prvo mjesto osvojila ekipa iz Preloga, ispred Novog Marofa i Murskog Središča. Prelog i Novi Marof time su se plasirali u III. ligu u kojoj će prema tome iduće godine igrati tri ekipe iz Varaždinske županije.   POREDAK IV. LIGE