04 PM | 13 Apr

Seniorske lige – centar B, 4. kolo, 14.04.2019

Mladost I – Varaždin I 1,5-4,5

Mladost II – Sloboda III, Mihovljan 2-4

LIVE PRIJENOS
PGN datoteka

FOTOGRAFIJE

REZULTATI


NAJAVE

27.04.2019. subota – 3. FESTIVAL ŠAHA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

28.04.2019 – Turnir povodom dana općine Maruševec – RASPIS

28.04.2019 – Prvomajski turnir — Sveta Marija – RASPIS

03.-05. svibnja 2019. – 12. Otvoreno kadetsko prvenstvo Varaždinske županije, Var. Toplice osnovna škola

04 PM | 13 Apr

3. dobortvorni Rotary prijateljski šahovski turnir, Varaždin, 13.04.2019

U restoranu Palatin održan je šahovski turnir u organizaciji Rotary kluba Varaždin jug na kojem su nastupile sve generacije šahista.. Igralo se je 7 kola uz tempo 7 min + 3 sec. Pobijedio je Goran Šegović.

Turnir je protekao u izrazito prijateljskom okruženju, a nakon proglašenja pobjednika domaćini su priredili prigodan domjenk.

REZULTATI

I ovim putem šahisti zahvaljuju domaćinima na pozivu i organizaciji ovog turnira sa plemenitom svrhom.

FOTOGRAFIJE


NAJAVE

27.04.2019. subota – 3. FESTIVAL ŠAHA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

28.04.2019 – Prvomajski turnir — Sveta Marija – RASPIS

03.-05. svibnja 2019. – 12. Otvoreno kadetsko prvenstvo Varaždinske županije, Var. Toplice osnovna škola

08 AM | 08 Apr

Seniorske lige – centar B, 3. kolo, 07.04.2019

Prva ekipa gostovala je u Murskom Središću, a druga u Prelogu.

Mursko Središće – Mladost I 0,5 – 5,5

Prelog – Mladost II 5-1

REZULTATI

FOTOGRAFIJE iz Preloga

FOTOGRAFIJE iz Murskog Središća


NAJAVE

27.04.2019. subota – 3. FESTIVAL ŠAHA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

28.04.2019 – Prvomajski turnir — Sveta Marija – RASPIS

03.-05. svibnja 2019. – 12. Otvoreno kadetsko prvenstvo Varaždinske županije, Var. Toplice osnovna škola

04 PM | 06 Apr

2B kadetska liga, Čakovec, 06.04.2019

Naši kadeti osvojili su 2B kadetsku ligu (bez izgubljene partije), i time se plasirali u 1. kadetsku ligu centar.

Odličan rezultat napravila je druga ekipa koja je završila natjecanje na četvrtom mjestu, dok je treća ekipa, u kojoj su svoje prve nastupe za klub ostvarile marljive djevojčice (redom sa slike niže;) Ana kanešić, Samanta Vudrag i Mia Jurša, zauzela 17. mjesto.

REZULTATI

Na slici su sve tri kadetske ekipe, odnosno većina članova.

FOTOGRAFIJE IZ ČAKOVCA

DETALJNIJI OSVRT

Facebook objava g. Vlade Karagića

07 AM | 01 Apr

Ekipno prvenstvo srednjih škola Varaždinske županije, 4. travnja 2019.

Organizatori: Školski sportski savez Varaždinske županije, Šahovski savez Varaždinske županije i Elektrostrojarska škola Varaždin

Prijavljeno je 6 školskih ekipa u muškoj i dvije u ženskoj konkurenciji.

REZULTATI

LIVE PRIJENOS 9:15 h

pgn datoteka


NAJAVE


05.04.2019. četvrtak – Lav 5/12 – RASPIS

27.04.2019. subota – 3. FESTIVAL ŠAHA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

28.04.2019 – Prvomajski turnir — Sveta Marija – RASPIS

03.-05. svibnja 2019. – 12. Otvoreno kadetsko prvenstvo Varaždinske županije (U16), Var. Toplice osnovna škola – RASPIS

07 PM | 30 Mar

Seniorske lige – centar B, 2. kolo, 31.03.2019

U Var. Toplicama istovremeno su odigrana dva meča:

Mladost I – Pretetinec 5,5-0,5

Mladost II – Varaždin II 3,5-2,5

LIVE PRIJENOS ………………….. PGN DATOTEKA

REZULTATI

FOTOGRAFIJE


NAJAVE


05.04.2019. četvrtak – Lav 5/12 – RASPIS

27.04.2019. subota – 3. FESTIVAL ŠAHA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

28.04.2019 – Prvomajski turnir — Sveta Marija – RASPIS

03.-05. svibnja 2019. – 12. Otvoreno kadetsko prvenstvo Varaždinske županije, Var. Toplice osnovna škola