06 AM | 22 Oct

Seniorska 3.b liga centar – 8. kolo, Novi Marof 21.10.2018.

Marof –  Mladost, Var. Toplice –  4:2

REZULTATI

 


NAJAVA

28. studeni nedjelja – svi mečevi posljednjeg kruga 3. i 4. liga regije centar igrati će se u Varaždinskim Toplicama u kongresnoj dvorani hotela Minerva sa početkom u 10:00 sati uz LIVE PRIJENOS na 9 ploča.

8. studeni, četvrtak – LAV 6 – brzopotezni serijal

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav)

 

07 AM | 19 Oct

Blitz turnir “Lav”, 5/8, 18. listopad 2018.

Pobjednik je Šegović Goran (u posljednja 4 ‘Lava’ 4 puta pobjednik, od ukupno mogućih 51 bodova skupio 50 bodova!)

Igralo se je 12 kola tempo 5 min+3 sek Bronstein sistem.

REZULTATI

UKUPNI POREDAK NAKON 5 TURNIRA

Šesti “Lav” igrati će se 8. studenog; 18 sati, restoran Lav, Varaždin, 12 kola, tempo 5+3 (Bronstein)

 


Najava:

Svi mečevi posljednjeg kruga 3. i 4. liga regije centar igrati će se 28. listopada u Varaždinskim Toplicama u kongresnoj dvorani hotela Minerva sa početkom u 10:00 sati!

 

 

06 AM | 15 Oct

Gospodar listopada u Vurnovcu, 14.10.2018

Pobjednik Bogdan Božinović.

Nastupila su trojica iz našeg kluba: Goran Šegović, Domagoj Hostnjak i Željko Matkun.

Domagoj je osvojio zlatnu medalju za najboljeg juniora na turniru!

REZULTATI

SLIKE FACEBOOK


NAJAVA

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

 

01 PM | 05 Oct

Seniorska 3.b liga centar – 7. kolo, nedjelja 07.10.2018, PRIJENOS

 Mladost, Var. Toplice – Miklavec  5,5 – 0,5

PRIJENOS UŽIVO

pgn

Kratke upute za gledanje partija preko sučelja na internetu -> ovdje

REZULTATI


NAJAVA

14. listopad/nedjelja – Gospodar listopada, Vurnovec – RASPIS

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

 

 

07 AM | 02 Oct

Memorijalni turnir Franjo Kvakan i Franjo Kanižaj, 30.09.2018

Jurica Srbiš prvi, a Goran Šegović član našeg kluba drugi u Svetoj Mariji – REZULTATI

Time Goran nastavlja sa odličnim nastupima na turnirima, nakon pobjede na 4, Lavu, u Varaždinu i drugog mjesta na Memorijalu Miljenka Medića u Krapini.

 


NAJAVA

14. listopad/nedjelja – Gospodar listopada, Vurnovec – RASPIS

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

 

06 AM | 17 Sep

30th Batthyany-Kanizsa, kadetski turnir u Mađarskoj, 15.-16.rujna 2018.

U Nagykanisai je ovog vikenda nastupilo šestero igrača iz Varaždinkse županije na vrlo lijepom i kvalitetnom kadetskom turniru; Filip i Petar Križanić, Adrian Petrus, Max Poljan, Fran Supančić i Filip Smuđ.

Igralo se je četiri turnira: U10, U12, U14, U18

Petar Križanić je na turniru U12 primio pehar za treće mjesto u konkurenciji dječaka, a Filip Smuđ  drugo mjesto u kategoriji U8!  Adrian Petrus bio je odličan na turniru U10, završivši na četvrtom mjestu.

U konkurenciji ekipa kod nižih uzrasta naša ekipa (Smuđ-U8, Poljan-U10, Križanić-U12) zauzela je 4. nmjesto.

RASPIS

SLIKE FACEBOOK

članak portal Varaždinski.hr