12 PM | 18 Aug

Ptuj open 2019, 14.-.18. kolovoz

Goran Šegović pobjednik u konkurenciji 47 sudionika.

Od igrača sa sjevera Hrvatske još su igrali Matija i Marin Zadravec, Darko Šardi i Danijel Gundić

REZULTATI

RASPIS

NAJAVE

25. kolovoz – Lav 8 – “Špancir turnir” – RASPIS

27. kolovoz – Čakovec – Međimurka hiža, 2. turnir – RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS

7.-8. + 14.15. rujna – Novovirski šahovski festival (Open + ekipni, Šahovski vuliman, Gospodar rujna, simultanka Marin Bosiočić) – RASPIS

04 PM | 17 Aug

8. Memorijal M. Vučkovića – Gospodar kolovoza, Rovišće, 17.8.2019.

REZULTATI

9 KOLA, tempo 7 min + 3 sekunde

LIVE PRIJENOS

pgn snimljenih partija



NAJAVE

25. kolovoz – Lav 8 – “Špancir turnir” – RASPIS

27. kolovoz – Čakovec – Međimurka hiža, 2. turnir – RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS

7.-8. + 14.15. rujna – Novovirski šahovski festival (Open + ekipni, Šahovski vuliman, Gospodar rujna, simultanka Marin Bosiočić) – RASPIS

02 PM | 06 Aug

Sportske igre mladih – Petrus drugi, Split, 6.8.2019.

Odigrana je državna završnica SIM na kojoj su nastupila dva predstavnika iz Varaždinske županije: Adrian Petrus (U11) i Petar Križanić (U15).

Adrian je bez poraza zauzeo drugo mjesto i plasirao se na međunarodnu završnicu SIM koja će se odigrati 18.9., također u Splitu, dok je Petar zauzeo deseto mjesto u starijoj konkurenciji.

REZULTATI

Državni pobjednici su Matej Borzan, Osijek (U11), Niko Peruško, Pula (U15), Lara Zagoac, Rijeka (U11) i Ester Jurić, Strizivojna (U15).

NAJAVE

17. kolovoz – Rovišće, 8. memorijal Milenka Vučkovića – Gospodar kolovoza, RASPIS

25. kolovoz – Lav 8 – “Špancir turnir” – RASPIS

27. kolovoz – Čakovec – Međimurka hiža, 2. turnir – RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS

7.-8. + 14.15. rujna – Novovirski šahovski festival (Open + ekipni, Šahovski vuliman, Gospodar rujna, simultanka Marin Bosiočić) – RASPIS


01 PM | 06 Aug

Split open, 3.-11.8.2019.

Na turniru igraju troje članova našeg kluba: Hostnjak Domagoj, Matkun Željko i Šegović Goran.

REZULTATI

LIVE PRIJENOS

NAJAVE

17. kolovoz – Rovišće, 8. memorijal Milenka Vučkovića – Gospodar kolovoza, RASPIS

25. kolovoz – Lav 8 – “Špancir turnir” – RASPIS

27. kolovoz – Čakovec – Međimurka hiža, 2. turnir – RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS

11 AM | 26 Jul

Međimurska hiža u srpnju – 30.07.2019.

Započeo je mjesečni serijal brzopoteznih turnira u Čakovcu koji će trajati do prosinca.

Pobjednik prvog turnira je Galoić Boris iz ŠK “Gaj”, Mače.

REZULTATI

UKUPNI PLASMAN

Fotografije Facebook

RASPIS

PRAVILNIK

Organizatori su šahovski klubovi Stridon Štrigova i Čakovec.



NAJAVE

17. kolovoz – Rovišće, 8. memorijal Milenka Vučkovića – Gospodar kolovoza, RASPIS

27. kolovoz – Čakovec – Međimurka hiža, 2. turnir – RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS

8.09. 2019. Kadetski ekipni turnir “MEVA 2019” – 1. krug – RASPIS

10 AM | 01 Jul

5. Otvoreno prvenstvo Međimurja, 26.-30.6.2019.

REZULTATI

Prvo mjesto – Mladen Trbojević.

Sa ostvarenih 5,5 iz 7, Goran Šegović, na kraju drugi, ostvario je dovoljan rezultat da prijeđe granicu od 2250 rejting bodova te je time osvojio titulu nacionalnog majstora (NM)!

LISTA OSVOJENIH TITULA I KATEGORIJA 1.7.2019



NAJAVE

07. srpnja – Dani lipe, Gornji Mihaljevec – RASPIS

13. srpnja – Lepoglava, – RASPIS

14. srpnja – Čakovec, Gospodar srpnja, RASPIS

31.08. i 01.09.2019 III. memorijal Stjepana Kamenečkog ( kadetski turnir i turnir prvokategornika ) – RASPIS