05 PM | 10 Nov

6. memorijalni turnir Martin Carek – Đurđevac, 10. studeni 2018.

Pobjednik Matko Ognjen, ispred Loena Livaića i Mihaela Jakrlina.

Od nagrađenih igrača iz našeg kluba Goran Šegović šesti, Domagoj Hostnjak srebrna medalja u konkurenciji juniora.

  

REZULTATI

slike Facebook


Najava:

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, RASPIS;

17. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS;

24.-25. studeni – Kadetski šahovski turnir Sesvete – RASPIS;

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav) – live prijenos na 11 ploča, sve snimljene partije biti će dostupne u pgn fomratu;

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije;

9. prosinac, nedjelja – V. memorijalni turnir Mišel Bertusi – Gospodar prosinca – RASPIS

26. prosinac, – Božićni turnir, Varaždinske Toplice;

18.-20. siječanj, 2019. – V. otvoreno prvenstvo grada Čakovca – RASPIS

 

 

07 AM | 09 Nov

Blitz turnir “Lav”, 6/8, 08. studeni 2018.

Pobjednik je Tihomir Car.

Igralo se je 12 kola tempo 5 min+3 sek Bronstein sistem.

REZULTATI

UKUPNI POREDAK

Sedmi “Lav” biti će Memorijalni turnir Želimira Rodeka; igrati će se 25. studenog, nedjelja – 10 sati, restoran Lav, Varaždin, 9 kola, tempo 7+3 (Fischer) – uz live prijenos prvih 11 ploča.

 


Najava:

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek – Đurđevac

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, RASPIS

17. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav) – live prijenos na 11 ploča, sve snimljene partije biti će dostupne u pgn fomratu;

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije

 

 

10 AM | 06 Nov

Najave turnira u 11. mjesecu

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek – Đurđevac

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, RASPIS

18. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav)  

30. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije

09 AM | 23 Oct

Zadnji krug seniorskih liga regije centar B, Var. Toplice, 28.10.2018

Svi mečevi posljednjeg kruga 3. i 4. liga regije centar odigrani su u Varaždinskim Toplicama u kongresnoj dvorani hotela Minerva.

Pobjednci liga su: ŠK Stridon II, Štrigova – 3. liga i ŠK Čakovec – 4. liga

REZULTATI 3. lige

REZULTATI 4. lige

  

 LIVE PRIJENOS na 9 ploča. Prenošene su sve partije meča ŠŠk Mladost, Var. Toplice – ŠK Goran, Lopatinec, i prve tri ploče meča ŠK Pretetinec, Pretetinec – ŠK Stridon II, Štrigova. (Kratke upute za gledanje partija preko sučelja na internetu -> ovdje) pgn


NAJAVE:

8. studeni, četvrtak – LAV 6 – brzopotezni serijal

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek 17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad,

17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS 18. studeni – VII. otvoreno kadetsko prventvo Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji do 12 i 16 godina RASPIS

23. studeni, petak – 2. PUŽ, Črešnjevo – učenici osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav)  

06 AM | 22 Oct

Seniorska 3.b liga centar – 8. kolo, Novi Marof 21.10.2018.

Marof –  Mladost, Var. Toplice –  4:2

REZULTATI

 


NAJAVA

28. studeni nedjelja – svi mečevi posljednjeg kruga 3. i 4. liga regije centar igrati će se u Varaždinskim Toplicama u kongresnoj dvorani hotela Minerva sa početkom u 10:00 sati uz LIVE PRIJENOS na 9 ploča.

8. studeni, četvrtak – LAV 6 – brzopotezni serijal

10. studeni, subota – 6. memorijalni turnir Martin Carek

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

25. studeni, nedjelja, Varaždin, restoran Lav – Memorijal Željka Rodeka (obračun za serijal Lav)

 

07 AM | 19 Oct

Blitz turnir “Lav”, 5/8, 18. listopad 2018.

Pobjednik je Šegović Goran (u posljednja 4 ‘Lava’ 4 puta pobjednik, od ukupno mogućih 51 bodova skupio 50 bodova!)

Igralo se je 12 kola tempo 5 min+3 sek Bronstein sistem.

REZULTATI

UKUPNI POREDAK NAKON 5 TURNIRA

Šesti “Lav” igrati će se 8. studenog; 18 sati, restoran Lav, Varaždin, 12 kola, tempo 5+3 (Bronstein)

 


Najava:

Svi mečevi posljednjeg kruga 3. i 4. liga regije centar igrati će se 28. listopada u Varaždinskim Toplicama u kongresnoj dvorani hotela Minerva sa početkom u 10:00 sati!

 

 

06 AM | 15 Oct

Gospodar listopada u Vurnovcu, 14.10.2018

Pobjednik Bogdan Božinović.

Nastupila su trojica iz našeg kluba: Goran Šegović, Domagoj Hostnjak i Željko Matkun.

Domagoj je osvojio zlatnu medalju za najboljeg juniora na turniru!

REZULTATI

SLIKE FACEBOOK


NAJAVA

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

 

01 PM | 05 Oct

Seniorska 3.b liga centar – 7. kolo, nedjelja 07.10.2018, PRIJENOS

 Mladost, Var. Toplice – Miklavec  5,5 – 0,5

PRIJENOS UŽIVO

pgn

Kratke upute za gledanje partija preko sučelja na internetu -> ovdje

REZULTATI


NAJAVA

14. listopad/nedjelja – Gospodar listopada, Vurnovec – RASPIS

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS

 

 

07 AM | 02 Oct

Memorijalni turnir Franjo Kvakan i Franjo Kanižaj, 30.09.2018

Jurica Srbiš prvi, a Goran Šegović član našeg kluba drugi u Svetoj Mariji – REZULTATI

Time Goran nastavlja sa odličnim nastupima na turnirima, nakon pobjede na 4, Lavu, u Varaždinu i drugog mjesta na Memorijalu Miljenka Medića u Krapini.

 


NAJAVA

14. listopad/nedjelja – Gospodar listopada, Vurnovec – RASPIS

18. listopad/četvrtak – LAV Varaždin – 5. turnir ciklusa brzopoteznih turnira –  RASPIS

17.-18. studeni/subota, nedjelja – kadetski turnir – “II. memorijal Stjepana Kamenečkog” – Koprivnica, Društveni dom Starigrad, 17. i 18. studeni 2018. godine – RASPIS